Ponuka našich služieb

Spoločnosť CORTENDesign s.r.o. Vám od roku 2017 ponúka inovatívne a progresívne designové riešenia pre Váš domov s využitím originálneho materiálu COR-TEN®.

Pre našich zákazníkov zastrešujeme komplexné realizácie projektov vrátane všetkých štádií od prvotnej konzultácie až po inštaláciu COR-TEN® ového diela. Pri každom projekte dbáme na požiadavky a očakávania našich zákazníkov.

  • Naša vízia • Precíznym dielenským spracovaním výhradne originálneho materiálu COR-TEN® chceme prinášať radosť z diel našim zákazníkom.
  • Naše produkty • Naše produkty sú vyrábané výhradne z materiálov COR-TEN® s originálnym pôvodom, zložením a garantovanou štandardizovanou kvalitou spracovania.
  • Naše služby • Ponúkame Vám komplexný servis - návrh, výrobu, prepravu i inštaláciu priamo u Vás doma. Radi poskytneme aj konzultačné služby pri participácii na Vašich vlastných projektoch.

Team CORTENDesign

Máte vlastnú predstavu o COR-TEN®ovom diele? Ušijeme Vám ho na mieru!

DESIGN 

Navrhujeme jedinečné komplexné riešenia a design COR-TEN® ových prvkov podľa projektových špecifík, predstáv zákazníka a priestorových možností.

NÁVRHY PREVEDENIA

Vypracujeme prevedenie COR-TEN® ových prvkov do 3D modelov a vizualizácií na základe obhliadky a zamerania skutkového stavu.

KONŠTRUKČNÉ RIEŠENIA

Ponúkame komplexné konštrukčné riešenia, vypracovanie technickej dokumentácie a posudkov ku COR-TEN® ovému dielu. 

REALIZÁCIA DIELA NA KĽÚČ

Zabezpečujeme komplexnú výrobu COR-TEN® ových prvkov, logistiku, inštaláciu a finalizáciu diela s odovzdaním na kľúč.

SPOLUPRÁCA NA PROJEKTOCH

Ponúkame naše odborné skúsenosti a  poradenstvo, konzultačné služby, návrhy riešení i parciálnu spoluprácu pri Vašich COR-TEN® ových projektoch.

Zaujali Vás naše služby?

Radi pomôžeme zrealizovať Vaše dielo na mieru.