NAŠA SPOLOČNOSŤ

Spoločnosť CORTENDesign s.r.o. bola založená v 2017 Ing. Michalom Dobozom a PaedDr. Stanislavom Javorským, PhD., s cieľom ponúknuť inovatívne a progresívne designové riešenia pre Váš domov. Výsledkom je ponuka našich jedinečných kolekcií, ktoré svojím prevedením a variabilitou umožňujú ich všestranné využitie. Prinášame Vám široké spektrum možností kombinovania produktov kolekcií presne podľa Vašich individuálnych predstáv o Vašom vysnenom bývaní.

Naša vízia • Kvalitou materiálov, precíznym vyhotovením a zameraním sa na detail, chceme prinášať radosť z kolekcií našim zákazníkom.

Naše produkty • Naše produkty sú vyrábané výhradne z materiálov COR-TEN® a oceľových zliatin s originálnym pôvodom, zložením a garantovanou štandardizovanou kvalitou spracovania.

Naše služby • Design našich prvkov ponúka širokú variabilitu ich využitia a možností kombinovania jednotlivých produktov v interiéri i exteriéri. Radi pre Vás zabezpečíme návrh, konzultačné služby, prepravu zakúpeného tovaru a v príp. požiadavky i inštaláciu priamo u Vás doma.